WYKŁADZINY SPECJALISTYCZNE

W dzisiejszych czasach, gdy istnieje szeroka gama mebli i z reguły nie powinniśmy mieć problemu z wyposażeniem pomieszczeń firmowych i biurowych. Problem pojawia się jednak, gdy musimy wybrać taką wykładzinę, która spełni wszystkie standardy bezpieczeństwa i normy, a oprócz tego będzie efektownie się prezentować jako element wyposażenia danego miejsca.

Czym właściwie są wykładziny specjalistyczne i jaką wykładzinę wybrać?

Wykładziny specjalistyczne to produkty, które są dedykowane do miejsc,gdzie potrzebna jest podłoga o podwyższonych parametrach i rozszerzonych właściwościach, jak samoloty, magazyny, czy promy. Charakteryzują je określone parametry, które muszą spełniać. Najczęstsze cechy, które powinny posiadać to trudnopalność, antypoślizgowość oraz antyelektrostatyczność, jednak czasem nawet to nie wystarczy.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę wykładzin antypoślizgowych- wykorzystywanych najczęściej w autobusach i szpitalach, targowych, które pojawiają się najczęściej na imprezach plenerowych oraz ściennych, które dzięki wielu atestom mogą zostać zawieszone na przykład na ścianach hotelowych.

Bez względu na to, w jakim mieście szukamy wykładzin specjalistycznych, w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, czy gdzieś indziej, nie powinniśmy mieć problemu z tym, aby je znaleźć.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.