Adres

ul. Grzybowska 80/82 lok 700
00-844 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt 8:00 – 18:00
Sob – 10:00 - 15:00

Zadzwoń

662 398 705

Adres

ul. Grzybowska 80/82 lok 700
00-844 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt 8:00 – 18:00
Sob – 10:00 - 15:00

Zadzwoń

O nas

Kilka słów o nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z kilkuletnim doświaczeniem, specjalizującą się w sprzedaży oraz profesjonalnym montażu wykładzin dywanowych oraz PCV. Nasze produkty znajdą zastosowanie zarówno w domach, mieszkaniach, ale przede wszystkim w różnych obiektach użyteczności publicznej. Nasze wykładziny cechuje wysoka odporność na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne oraz blaknięcie. Ponadto wykładziny posiadają wszystkie najważniejsze atesty.

Solidność

 Swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju. Jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem biznesowym, dla którego dobro i satysfakcja klienta są najważniejsze. Cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów, którzy nawiązali z nami współpracę. Nasz zespół tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym. Powierzone zadania wykonujemy fachowo, rzetelnie i terminowo. Zapewniamy kompleksową ofertę oraz profesjonalne doradztwo.

Profesjonalizm

Zapewniamy najwyższą jakość wykonanych usług. Działamy profesjonalnie, doradzamy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Wykonujemy bezpłatne pomiary z natury. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, dlatego jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających i trudnych prac. Działamy błyskawicznie, według kryteriów i wymagań dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Oferowane przez nas wykladziny wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są trwałe a jednocześnie łatwe w pielęgnacji. Do każdego zadania podchodzimy ze starannością i profesjonalizmem. Termin i czas wykonania usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

1

Zadaj pytanie

Zapraszamy do kontaktu

12 + 1 =

1

Zadaj pytanie

Zamów usługę

13 + 6 =