Firma Geta sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży i montażu wykładzin dywanowych, PCV, w wszelkiego rodzaju obiektach w tym użyteczności publicznej gdzie wymagane są  wykładziny o podwyższonej odporności na ścieranie oraz niezbędne atesty.

 

 Od  samego początku  założenia firmy  Geta sp. z o.o. koncentruje się na jednym celu:
sprzedaży  najlepszych wykładzin wraz z  profesjonalną usługą montażu, którą realizujemy  na terenie całego kraju.
 
Obecnie nasza firma  jest  identyfikowana  jako  rzetelny  i solidny  partner biznesowy , któremu można powierzyć  kompleksową  realizację  projektów związanych  z dostawą oraz montażem  wykładzin  przemysłowo – obiektowych, które charakteryzują się  najwyższą  jakością oraz  trwałością.  
 
Przez cały okres swojej działalności Geta sp. z o.o. zawsze stawia  na  bezpośredni kontakt z klientem oraz  dba o jak najwyższy standard wykonywanych usług.
 
 

Dlaczego my?

Powody, dla których warto skorzystać z naszych usług to:

 

stabilność

Stabilność

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Posiadamy liczne grono zadowolonych oraz stałych klientów.

Bogate doświadczenie 

Nasze działania są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług w pełnym zakresie, Znamy potrzeby naszych klientów i profesjonalnie doradzamy im w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Nieustanny rozwój 

Jesteśmy pasjonatami, na bieżąco podwyższamy nasze kwalifikacje, aby w pełni dostosować się do zmieniających się trendów na rynku usług związanych dostawą oraz montażem wykładzin przemysłowo - obiektowych
szybkosc

Szybkość reakcji

Niemal natychmiast umówimy się osobiście na spotkanie, wykonamy bezpłatne pomiary z natury  oraz pomożemy znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby.

 

 

Bezpieczeństwo
W oparciu o przeprowadzoną wizję lokalną otrzymasz realną i rzetelną wycenę naszej usługi bez ukrytych kosztów. Zapewniamy również długie  okresy  gwarancyjne.
Najwyższa jakość
Używamy  produkty renomowanych firm  wyłącznie z atestami oraz aprobatami technicznymi.
Solidność
Zapewniamy najwyższą jakość wykonanych usług w oparciu o najnowsze technologie.
Elastyczność
Termin i czas  wykonania usługi  dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta

 

Atrakcyjne ceny

oferujemy najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach.